Menu
Sepetim

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında Mahmut Karataş tarafından Gaziantep'te kurulan KARATAŞ Tekstil A.Ş. kuruluş konusu olan Eşarp,Şal,Yazma alanında ödün vermeksizin Faaliyetleri devam etmektedir. KARATAŞ Tekstil A.Ş. Eşarp tecrübesini başörtüsü konusunda kullanmayı uygun görmüş ve bu konuda çalışmalarına başlamıştır.Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''.

İlkesiyle Mervegül Eşarp kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Mervegül Eşarp çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir.


Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Mervegül Eşarp olmak için çalışmaktayız. Gerek yurt içi gerek yurt dışında Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun bir “Mervegül Eşarp” ailesi olarak biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız Ve gelişmeleri takip ederek güncel modeller ile müşterilerimize farklı olma ayrıcalığını sunuyoruz , Mervegül Eşarp 27 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik ekibiyle, eşarp şal yazma alanında dünya markası olmak ve kurumsal kimliğini geleceğe taşımak için varlığını sürdürüyor...

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.KVKK-Gizlilik Politikası.