Menu
Sepetim

İade & Değişim

İADE :

www.mervegulesarp.com internet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişleri hatalı veya yanlış ürün olduğu taktirde kargo ile bize iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Sitemize üye olmanız durumunda internet sitemizden iade işlemini yapabilirsiniz. Eğer üye olmadan ürün satın aldıysanız  musterihizmetleri@mervegulesarp.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

NOT :

KENDİ İSTEĞİNİZLE ÜRÜNLERİ  İSTEDİĞİNİZ İÇİN BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ SATIN ALDIKTAN SONRA İADE VE DEĞİŞİM YOKTUR.

Kargo iadesini "Alaybey Mah.Eski Belediye Cad. No:12   Şahinbey/GAZİANTEP" adresine yapabilirsiniz.

 Almış olduğunuz ürününü teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz.

 385 sayılı Vergi Kanunu'na göre iade işlemlerinin yapılabilmesi için mal ile birlikte teslim edilen 2 adet faturanın bir nüshasını ürün ile birlikte göndermelisiniz.

 Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

 Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturup, ürünü teslim almayınız.

 Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


NOT: MERVEGULESARP.COM DA SADECE TOPTAN SATIŞ YAPILMAKTADIR. TOPTAN SATIŞLARDA İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

Ürün Bedelinin Hesabınıza Yatırılması:

Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli online olarak aynı gün içerisinde yapılmaktadır. (İadenin hesabınıza yansıması bankalar arası farklılıklar gösterebilir.)

GARANTİ 

mervegulesarp.com'dan almış olduğunuz ürün ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde (ürünün bozuk / kullanılamaz vs olması halinde) 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Kargo firmasında hasarlanan ve zedelenen paketlerden firmamız sorumlu değildir. Ürününüzün Hasar Aldığını farkettiğiniz durumda Kargo Firmasından Hasar Tespit Tutanağı Talep Edip Kargo Firması ile İletişime Geçebilirsiniz.


İade ve Değişim Kargo Ücreti:

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişim talep edilen ürünlerde kargo ücreti "Müşteri" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü anlaşmalı kargo firması "  PTT Kargo " ile göndermelidir.)

Ürünün firma tarafından kusurlu olduğu tüm durumlarda tüm kargo ücretleri " mervegulesarp.com" tarafından ödenecektir. (Müşteri ürünü anlaşmalı kargo firması "  PTT Kargo " ile göndermelidir.)

Saygılarımızla

Mervegül Eşarp  AŞ  

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.KVKK-Gizlilik Politikası.